Karikas häbisse ei jäänud…

Viimsi FC Igiliikur – FC Nõmme United 1-2 (0-0)
Täna mängisime esimest korda Eesti Karika 1/16-finaalis, kus meie vastaseks oli II liigas mängiv FC Nõmme United. Kui enne mängu võis arvata, et mäng tuleb ühte (loe: meie) väravasse, siis päris nii see õnneks ei olnud. Surve all olime terve mängu loomulikult ikka, aga pidasime suhteliselt hästi kaitses vastu. Ja ka meil olid mõlemal poolajal oma võimalused, millest ühe suutsime nurgalöögist ka auväravaks ära vormistada 😉
Nõmme lõi esimese värava alles 71. minutil. Lõppskooriks jäi siis meie vaatevinklist täitsa korralik 1-2 kaotus.
Koosseis: Arge; Mutli, Kelder, Karajev, Tenjas; Vassiljev, Salm, Laiv (Valdmann), Loov (Keinast), Saun (Nestor); Peeduli
Varus: Valdmann, Keinast, Nestor
Värav: Kelder
Hoiatus: Karajev

2 thoughts on “Karikas häbisse ei jäänud…

1. No täna FC Barcelona – Panathinaikos mängu ajal mainiti ikka see meie karika mäng ära:P:P..kruus isegi arvas et igiliikuri elu parim mäng:D:D