Kohustuslikud kolm punkti.

Viimsi FC Igiliikur – Ambla Vallameeskond 8-3 (5-1)
Täna kohtusime liigamängus Amblaga, keda suutsime taaskord võita. Seekord siis hokiskooriga 8-3. Esimesel poolajal tegid meil skoori Jupp x2 ja Mikk x2 ning Mart, kes osales üle hulga aja liigamängus. Teisel poolajal sahistasid Alik, Sten ja Nadim. Kahjuks lasime Ambla üldse mitte kehvadel ründajatel viimastel minutitel 2 kolli tagasi lüüa, niiet lõppskoor pole nii ilus kui võiks olla, aga noh seekord oli tähtsaim võit ja Eston Villa kandadel püsimine 😉 Järgmistes mängudes aga sellist unelemist ei saa lubada, see on kindel! Järgmises voorus on meie vastaseks Suema JK.
Koosseis: Arge; Matteus, Kelder, Karajev, Mutli (Põldre); Kontaveit, Berens (Taoubi), Jürgenson (Teedla), Mesipuu (Arjut), Laiv (Loov); Nestor
Varus: Loov, Teedla, Peeduli, Tenjas, Põldre, Taoubi, Arjut
Väravad: Mesipuu x2, Nestor x2, Jürgenson, Karajev, Loov, Taoubi

4 thoughts on “Kohustuslikud kolm punkti.

1. selleks ajaks mis seal minu vahetus oli olin ma juba suutnud 2 värva löömata jätta:D:D:D

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )