Võõrsilt viik..

JK Rannamõisa – Viimsi FC Igiliikur 1-1 (1-1)
Täna Tabasalu muruväljakul peetud 8. vooru kohtumises leppisime Rannamõisaga viiki 1-1. Meid viis juhtima Jupp, kes kindlalt realiseeris Miku teenitud penalti. Rannamõisa aga viigistas ilusa kombinatsiooni ja meie ebaadekvaatse kaitses tegutsemise tagajärjel. Teisel poolajal oli mõlemil palju poolvõimalusi, aga võrk enam ei sahisenud. Lõpuks seega üsna aus tulemus – viik. Väravas tegi meil eduka debüüdi Olav, kes päästis meid mitmel korral heade tõrjetega.
Koosseis: Arge; Taat (Põldre), Kelder, Karajev, Tenjas; Loov (Kogermann), Salm, Taoubi, Meema; Mesipuu (Grün), Nestor
Varus: Valvar, Kogermann, Mutli, Põldre, Grün
Värav: Mesipuu (pen)
Hoiatused: Salm, Meema

Advertisements

13 thoughts on “Võõrsilt viik..

 1. Kripeldama jääb see nende poolt löödud värav, nats emane ja ette posti ka veel. Eks proovin järgmine kord hoolikam olla postide vahel.

 2. no värava puhul pole väravavahile küll ühtegi sõna öelda.. paremalt tuldi läbi nagu sulavõist, ka ma ise lendasin läbi nagu emane 🙂

 3. kahjuks see värav sai alguse juba keskväljalt, kus mina lendasin ründaja pette peale ja siis arenes see rünnak äärelt liiga hästi neil ..
  Teinekord tuleb lihtsalt ise rohkem lüüa kui vastased löövad ja ongi võit käes 😉

 4. VV meid ikka täna meid kõvasti üleval hoidis.Aga jah eks see mängu algus oli suht emane ültse.kohati ei saanud mehed aru mis teevad seal väljakul.oli üks suur lendamine aint.

 5. Aga õpime oma vigadest, ja võtame järgmiselt vastaselt 3p koju. Korra olen väikseskarikas kohtunud nendega siis oli 6-0 meile, midagi erilst selles satsis silma ei hakkanud, seega häälestame järgmisele mängule ennast. Kohtume järgmine mäng, kuna olen suht lego siis trennid jätan vahele.

 6. ärge nüüd nii tagasihoidlikud ka olge,kahjuks tegelikult algas see värav juba minust pihta, istusin seal varumeeste pingil nagu emane ja oleks pidanud slle mehe seal keskjoone kandis maha tõmbama. Oleksin saanud kollase ja istunud tagasi. Aga pole hullu…

   1. istunud aga sellisel juhul enam mitte staadionil .. teatavasti punasega peab staadionilt (vahetusmeeste pingilt) lahkuma 😀

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s