Väikses Karikas pääsesime 2. ringi..

FC A&A Kinnisvara – Viimsi FC Igiliikur 1-4 (1-1)
Hooaja esimeses ametlikus mängus jäime kohe esimestel minutitel kaotusseisu. Kuid õnneks olime mänguliselt vastasest siiski piisavalt üle, et end edaspidise mängu käigus maksma panna ja mängu alguses saadud külm dush unustada. Viigivärav lasi siiski end oodata peaaegu esimese p.a lõpuni, kuna me ei suutnud oma arvukaid võimalusi ära kasutada. Lõpuks siiski Werner lõi vv-st tagasipõrkunud reboundi sisse ja olime teenitult viigistanud. 1-1 seisul mindi ka puhkama.
Teisel poolajal lõime veel kolm vastuseta väravat (Mikk x2 ja Mart) ning olime hooaega alustanud üsna magusa võiduga, pääsedes sellega ka Väikse Karika 2. ringi!

Koosseis: Tanel; Fred (Ragnar), Kiki, Eero, Jevgeni; Nadim, Mark, Mart, Jupp, Werner; Mikk
Varus: Ragnar, Meelis, Marek
Väravad: Werner, Mikk x2, Mart
Hoiatus: Nadim

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )